2 Yeni Call of Duty Remaster Oyunu Geliyor!

Oyuncuların serinin her bölümünü beğenerek oynadığı Call of Duty oyunu, seriye ilişkin yeni oyunlar gelmeye devam ediyor. FPS oyunlarının üst sıralarında yer alınan popüler oyun serisi, oyunculara yeni oyunlarda neler sunacağı merakla bekleniyor. Call of Duty serisinin dışında, bir de Call of Duty Remaster sürümlerini görmemiz daha olası olacak.

Son sızdırılan bilgilere göre, serinin yeniden düzenlenen iki farklı yeni remaster sürüm oyunu çıkacağı söyleniyor. Remaster yapılacak iki oyunun isimleri hakkında da bazı iddialar mevcut.

Yapılan sızıntı haberlere göre, serinin remaster yapılacak iki oyunu, Call of Duty World at War ve Call of Duty 2 olacağı söylenmekte.

Geliştiricisi ve yayımcısı Activision firması, oyuncuların en çok sevdiği yapımları tekrar yenileyerek oyuncuların karşısına sunmayı planlıyor.

Serinin sızdırılan Call of Duty World at War ve Call of Duty 2 oyunlarının Remaster sürümlerinde neler ekleneceğini, yeni nesil grafikler ve yenilenmiş efektleriyle birlikte, daha gerçekçi bir şekilde sunması muhtemel. Geliştiricisı ve yayımcısı Activision şirketi, Call of Duty World at War ve Call of Duty 2 oyunlarında ne gibi değişikler yapacağını, yaptıkları resmi duyuruda oyunculara sunacaklar.