Altcoin Yatırım Tavsiyeleri 2023

Bugün piyasada birçok altcoin bulunmakta. Bu nedenle, altcoin yatırım tavsiyeleri 2023 listesini derledik. Hangi altcoinleri seçeceğinize veya yatırım yapacağınıza karar vermek kafa karıştırıcı ve hatta korkutucu olabilir. Bu yüzden yakında yükselecek olan güncel altcoinlerin bir listesini sizler için derledik. İşte altcoin yatırım tavsiyeleri 2023

Piyasada binlerce kripto para birimi var ve kripto dünyasında yeniyseniz bir kripto paraya yatırım yapmak çok zor olabilir. Karar vermenize yardımcı olmak için, şu anda dolaşımda olan kripto paraların piyasa değerine veya toplam değerine göre ayrıca piyasadaki popülerliğine ve yayında olan projelerine göre en iyi altcoin yatırım tavsiyelerini sizler için derledik. İşte altcoin yatırım tavsiyeleri, yükselmesi beklenen kripto paralar, en çok hangi coin kazandırır, uzun vadeli coin yatırımı 2022, potansiyeli yüksek coinler ve projesi sağlam coinler hakkında detaylı yazımız.

İlginizi çekebileceğinizi düşündüğümüz altcoin yatırım tavsiyeleri 2022 ve yükselmesi beklenen kripto paralar 2022 listemizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca belirtmiş olduğumuz coinler, 1000x yapacak coinler olduğunu tam olarak söyleyemeyiz. Bahsedeceğimi bazı veriler CoinMarketCap‘ten alınmıştır.

İşte 2023’de yükselmesi beklenen kripto paralar;

  • MANA (Decentraland)
  • STRM (Streamcoin)
  • DOGE (Dogecoin)
  • SAND (Sandbox)
  • ADA (Cardano)
  • XRP (Ripple)

MANA (Decentraland)

Altcoin Yatırım Tavsiyeleri 2023 - MANA
Altcoin Yatırım Tavsiyeleri 2023 – MANA

Altcoin yatırım tavsiyeleri 2023 listemizin ilk sırasında, MANA yani açılımı ile Decentraland var. MANA, metaverse söz konusu olduğunda şu anda hala en popüler altcoin olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Diğer projelerle birlikte düzenli güncellemeler ve duyurular sağlıyorlar. Son zamanlarda, JP Morgan’ın kripto topluluğunda dalgalar yaratan MANA (Decentraland)‘a yaptığı yatırım şeklinde büyük haberler geldi. Bu, büyük şirketlerin işe başlamadan önce devreye girebileceğinin bir işareti olabilir. Mana, potansiyeli yüksek coinler arasına giriyor. Piyasadaki toplam dolaşan arz şu anda 1.852.432.097 adet.

STRM (Streamcoin)

Altcoin Yatırım Tavsiyeleri 2023 - STRM
Uzun Vadeli Coin Yatırımı – STRM

STRM yani StreamCoin, piyasadaki gelecek vaat eden yeni kripto para birimleri arasında ikinci sırada yer alıyor. StreamCoin, canlı yayıncılar, içerik oluşturucular ve izleyiciler için bir blok zinciri ekosistemi inşa ediyor. Ekosistem, kullanıcılarının kendi videolarını NFT yapabildikleri ve kendi NFT ticaret platformunu içeriyor. 25 – 26 Mart tarihleri ​​arasında Dubai’de düzenlenen World Live Streamers Conference (WLSC) 2022’ye katıldılar. Piyasada toplamda 1.261.016.967 dolaşan arz bulunuyor. Uzun vadeli coin yatırımı denince StreamCoin akla gelebilir.

StreamCoin ayrıca, yönlendirenin her STRM satın alımı için yatırım yöneticisi ICO’dan %100 aldığı ilk tavsiye programını da duyurdu. Airdrop ve yönlendirme programı, ICO aşamasında STRM değeri 50 dolar veya daha fazla olan tüm yatırımcılara açıktır.

DOGE (Dogecoin)

Altcoin Yatırım Tavsiyeleri 2023 - DOGE
En Çok Hangi Coin Kazandırır – DOGE

Dogecoin’de altcoin yatırım tavsiyeleri 2023 listemize girmeyi başardı. 2013 yılında bir meme coin olarak ün kazandı, ancak özel topluluğu ve yaratıcı memeleri sayesinde hızla popüler bir kripto para birimi haline geldi. Diğer birçok kripto para biriminin aksine, üretilebilecek Dogecoin sayısında bir sınır yoktur, bu nedenle arz arttıkça karlar düşecektir. En çok hangi coin kazandırır denince Dogecoin denebilir. Dogecoin’in dolaşımdaki arzının çok yüksek olduğunu söyleyelim. Dogecoin dolaşan arz 132.670.764.300 adet.

SAND (Sandbox)

Altcoin Yatırım Tavsiyeleri 2023 - SAND
Projesi Sağlam Coinler – SAND

SAND, 2022’de meta veri deposu alanına yatırım yapmak için umut verici bir kripto para birimidir. Sandbox, Metaverse’de Decentraland ile birlikte bir başka popüler isimdir. Şu anda Chain Games ve SumoTex gibi diğer kripto şirketleriyle ortaklıklar kuruyor. Altcoin yatırım tavsiyeleri 2023 listemize devam ediyoruz. Sandbox bir mobil ve PC projesi olarak başladı ve sonunda bir meta veri deposuna dönüştü. Metaverse adıyla bir ilişki, sonunda harika bir insan olma şansınızın yüksek olduğu anlamına gelir. Projesi sağlam coinler arasında ilk sırada diyebiliriz. Sandbox’un piyasadaki dolaşım arzı 1.284.059.808 adettir.

ADA (Cardano)

Altcoin Yatırım Tavsiyeleri 2023 - ADA
Yükselmesi Beklenen Kripto Paralar – ADA

Kripto paralar piyasasında biraz geride kalan ADA yani Cardano, erken kanıt, kanıtı onayıyla tanınır. Bu yöntem, Bitcoin gibi platformlarda var olan zorlukları ve iş doğrulama çözümlerini ortadan kaldırarak zamanı kısaltır ve enerji tüketimini ve çevresel etkiyi azaltır. Cardano ayrıca Ethereum gibi çalışır ve geleneksel madeni para olan ADA aracılığıyla akıllı sözleşmelere ve elektronik işlemlere olanak tanır. Ayrıca 33.934.048.406 adet dolaşımda ADA bulunuyor. Yükselmesi beklenen kripto paralarda yer alabilir.

XRP (Ripple)

Altcoin Yatırım Tavsiyeleri 2023 - XRP
Geleceği Parlak Coinler – XRP

Altcoin yatırım tavsiyeleri 2023 listemizin sonunda, herkesin düşüşler ve yükselişleriyle bildiği XRP var. Bir teknoloji ve ödeme şirketi olan Ripple gibi geliştiriciler tarafından oluşturulan XRP, fiat para birimleri ve diğer kripto para birimleri de dahil olmak üzere çeşitli para birimlerinin değişimini kolaylaştırmak için ağında kullanılabilir. Geleceği parlak coinlerden biridir XRP. Piyasadaki toplam dolaşım arzı 48.343.101.197 adet XRP bulunuyor.