İndirimli! Black Adam Bilet Fiyatları

Black Adam Bilet Fiyatları 75 TL’den başlıyor! Bilim kurgu, aksiyon ve macera türünde olan Black Adam filminin başrollerinde Dwayne Johnson, Pierce Brosnan ve Sarah Shahi gibi isimler yer alıyor. Film içinde olan Superman karakterini ise son dakikada yapılan bir duyuru ile Henry Cavill‘in canlandıracağı açıklandı.

Filmin yapımcı koltuğunda Dwayne Johnson, Dany Garcia, Hiram Garcia, Beau Flynn kişiler yer alırken, senaryosunda ise Sohrab Noshirvani, Adam Sztykiel, Rory Haines yer alıyor.

Black Adam Bilet Fiyatları

Başrolünde Dwayne Johnson namı diğer The Rock‘un oynadığı Black Adam filmine haftalar kalmışken bilet fiyatları merak konusu olduğunu söyleyebiliriz. Hayranlar Black Adam bilet fiyatlarını merak ediyorlar. Bilet fiyatları şu anki güncel enflasyon ve kura bağlı olarak değişim gösteriyor. Şu anda bilet fiyatları tam kesin olmasa da belirli bir kaç fiyat tablosu bulunuyor.

Bilet fiyatları her ile göre değişiklik gösterirken Adana ilinde en düşük bilet şu an için 75 TL olarak satışta.

IMAX TAM84 TL
IMAX ÖĞRENCİ75 TL
Cinemaximum Adana
Black Adam Bilet Fiyatları Adana
Black Adam Bilet Fiyatları Adana

İstanbul için bilet fiyatları ise en düşük 101 TL olarak belirlenmiş gözüküyor. Bu fiyatlar IMAX formatı için geçerlidir.

IMAX TAM113 TL
IMAX ÖĞRENCİ101 TL
Cinemaximum İstanbul
Black Adam Bilet Fiyatları İstanbul
Black Adam Bilet Fiyatları İstanbul

Black Adam film bileti almak için Cinemaximum kullanabilirsiniz.

Black Adam Konusu

Film, Mısır tanrılarının güçlerine denk, özel güçler aldıktan sonra hapsedilen ve 5.000 yıllık esaretin ardından serbest bırakılan anti-kahraman Black Adam’ın macera ve aksiyon dolu hikayesini anlatıyor.

Eski Tanrılara tüm her şeye gücü yeten, ve bu güce sahip olduktan yaklaşık 5.000 yıl sonra, Black Adam dünyevi mezarından çıktı ve benzersiz olan adaletini modern dünyaya salmaya başlayacak.

Henry Cavill Film İçinde Gözükecek

Black Adam Superman
Black Adam Superman

Film içinde Superman rolünde bir kişinin gözükeceğini ancak bu kişinin yüzünün gösterilmeyeceği açıklanmıştı. İlerleyen zamanlarda hayranlar Henry Cavill’i istiyoruz sloganlarıyla Twitter’da gündem yaratmıştı. Bunun üzerine yada daha önceden planlanmış şekilde Henry Cavill, Superman olarak film içinde gözükecek. Bazı hayran kitle, Henry Cavill’i Superman rolü için, Dwayne Johnson’un ikna ettiğini söylüyor.

Black Adam Vizyon Tarihi

Black Adam filminin vizyon tarihi kesinleşti. Buna göre film 21 Ekim 2022 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

Black Adam Fragmanı

Black Adam film fragmanı Türkçe Dublaj;

Black Adam Türkçe Dublaj Fragman

İlginizi Çekebilir: GTA 6