Boksör Mike Tyson Uçağı Ring Sandı

Efsane Boksör Mike Tyson akıl almaz bir harekete imza attı! Hayranının kendisiyle fotoğraf çekinmesine müsade eden ve imza veren Tyson, hayranının sürekli vermiş olduğu rahatsızlık için onu uçakta dövdü.

San Fransisco Havalimanı’ndan Florida’ya gitmek üzere uçağa binen Ünlü Boksör Mike Tyson, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranını üzmedi. 55 yaşında olan Efsane Boksör, arka koltuğunda oturan hayranının onu rahatsız etmesinden çılgına döndü. Bu olaya daha fazla tahammül edemeyen Mike Tyson, yolcuyu yumruklamaya başladı.

Mike Tyson Ucakta Dovdugu Hayrani
Mike Tyson’ın Uçakta Dövdüğü Hayranı

Yaşanan bu olay sonrası sosyal medyaya olayla ilgili fotoğraflar ve videolar hızla düşmeye başladı. Yolcular olay sonrası Mike Tyson’ın uçaktan indiğini söyledi. Yumruklanan yolcuyu tedavi altına alınmasının ardından polis tarafıdan sorguya alındı.

Bazı kaynaklar, yolcunun sarhoş olduğunu ve Mike Tyson’ı rahatsız ettiğini bildirdi.

Mike Tyson Kimdir?

Michael Gerard Tyson (Mike Tyson, 30 Haziran 1966), 1985-2005 yılları arasında kariyer yapmış eski bir Amerikalı profesyonel boksör. 1987’den 1990’a kadar, dünyanın tek ağır sıklet şampiyonu olarak hüküm sürdü; WBA, WBC ve IBF ödüllerini aynı anda alan ve bunları art arda birleştiren tek boksör oldu.

Kaynakça: https://tr.wikipedia.org/wiki/Mike_Tyson