Doctor Strange 2 Yakında Sinemalarda! Bilet Fiyatlarında Son Durum

Havaların ısınmasıyla birlikte sinema sezonu açılmaya başlarken, yeni yeni filmlerinde tekrardan gündeme geldiğini görebiliyoruz. Birçok sinemaseverin yakından takip ettiği ve çıkış tarihini merakla beklediği Doctor Strange, devam niteliğinde olan Doctor Strange 2 ile yakında sinemalardaki yerini açıyor.  Bu haberimizde Doctor Strange 2 ne zaman çıkacak? Doctor Strange 2 kadrosunda hangi karakterler yer alacak? Ve Doctor Strange 2 konusu ne? Tüm merak ettiğiniz bilgilere yer verelim istedik.

Doctor Strange 2 Çıkış Tarihi

Doctor Strange 2 filminin vizyona ilk çıkış tarihi aslında 7 Mayıs 2021’di. Koronanın hayatımıza girmesi ve sinema salonlarının kapatılmasıyla birlikte filmin çıkış tarihi ertelenmişti. Hayatın tekrardan normale dönmesiyle birlikte filmin çıkış tarihi belli oldu ve 4 Mayıs 2022 şeklinde açıklandı.

Doctor Strange 2 Yakinda Sinemalarda Bilet Fiyatlarinda Son Durum2
Doktor Strange: Çoklu Evren Çılgınlığında

Doctor Strange 2 Kadrosu

Filmin ana karakteri adından da anlaşılacağı gibi Doctor Strange var. Bunun yanı sıra Spider-Man, Wanda ve Vision gibi karakterlerinde ikinci seri içinde yer alması bekleniyor.

Doctor Strange 2 Konusu Ne?

Film paralel evreni konu ediyor. Marvel Sinematik Evreni’nin 29.filmi olarak Disney+’da yayınlanan WandaVision dişinin devamı şeklinde olacak.

Doctor Strange 2 Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Doctor Strange 2 filmi henüz vizyona girmeden önce bilet almak isteyen pek çok kişi fiyat araştırmasına girdi. Doctor Strange 2 bilet fiyatlarına baktığımızda sinema soluna ve şehre göre değişiklik gösterirken Ankara için tam bilet 68.50 TL öğrenci bileti 63.00 TL olarak belirlenmiş.