En Çok Oynanan 5 Bilgisayar Oyunu

Türkiye ve Dünyada yayında olan bir çok oyun bulunuyor. Fakat bunlardan bazıları varki sürekli oynanıyor. İşte en çok oynanan 5 bilgisayar oyununu sizlerle paylaşıyoruz.

Pubg Mobile

Pubg mobile 9 Şubat 2018 yılında piyasaya sürülmüş olsa da en parlak yıllarından birini geçirmiştir. Yeni güncellemeler özel turnuvalar ile birlikte oyun 2020 yılının en trend bilgisayar oyunları arasında yer almıştır. 

Call Of Duty Warzone 

Call of Duty serisinin yeni versiyonu olan Warzone piyasaya sürülmesinin ardından piyasadaki tüm battle royale türü oyunlara da gözdağı verdi. 2020 yılının en çok oyuncu sayısına sahip olan bilgisayar oyunları arasında yer almayı başaran warzone pubg ve fortnite karşısında en güçlü rakiplerden biri haline geldi. 

World Of Warcraft

2004 yılında piyasaya sürülmesine rağmen WOW efsanesi günümüzde de devam ediyor. Üstelik 2020 yılında oyuna yeniden dönüş yapan oyuncular ile beraber sayısını artıran WOW yıllara meydan okuyor. 

Valorant 

En çok oynanan bilgisayar oyunları arasında yer alan bir diğer oyun ise valorant oyunudur. Valorant oyunu ile battle royale moduna da göz kırpan Riot Games 2 haziran 2020 yılında piyasaya sunulmuş ve çok kısa sürede önemli bir başarı elde etmiştir. 

Fall Guys Ultimate Knockout 

31 temmuz 2020 itibari ile dünya genelinde ilgi görmeye başlayan Fall Guys Ultimate Knockout oyunu  2020 sonuna doğru etkileyici bir ilgi ile karşılaşmıştır. Ayrıca Fall Guys Ultimate Knockout oyuny 2021 yılının en çok oynanan bilgisayar oyunları arasında yer almıştır.