En Çok Tercih Edilen 5 Oyuncu Koltuğu Markası ve Modeli

Bilgisayar başında uzun süreli vakit geçiren herkes bel ve boyun problemleri çekmektedir. Bu rahatsızlıkları minimum seviyeye indirmeniz için yapılan ve En Çok Tercih Edilen 5 Oyuncu Koltuğunu sizler ile paylaşacağız.

Oyuncu Koltukları sadece bilgisayar oyunlarını oynayanlar için değil aynı zamanda bilgisayar üzerinden çalışan kişilere de önerilmektedir. Ergonomik yapısı ve tasarımıyla sizleri, uzun saatler boyunca bel ve boyun sağlığınızı korumak için üretilen bu koltuklar son dönemlerde evlerde ve ofislerde tercih edilmeye başladı. Tasarımları ve renkleriyle eşsiz bir deneyim sunan uygun fiyatlı 5 Oyuncu Koltuğu Markası ve Modelini sizler için derledik.

1. xDrive Oyuncu Koltuğu;

Türkiye’nin ilk oyuncu koltuğu üreticisi olan xDrive, yerli marka olarak en çok tercih edilen marklar arasında yer alıyor. İsmi 15’li Profesyonel Oyuncu Koltuğu olarak geçen bu koltuk 2000 – 2500 Türk Lirası bandından satılmaktadır.

2. XFLY Oyuncu Koltuğu;

Vendetta isimli bu oyuncu koltuğu XFLY serisinin en çok satan ve tercih edilen oyuncu koltuğu olmaktadır. Fiyatı 1000 – 1500 Türk Lirası bandından satılmaktadır.

3. Türksit Oyuncu Koltuğu;

Türksit markasının Range isimli bu oyuncu koltuğu markanın en çok satan ve tercih edilen oyuncu koltuğudur. Fiyatı 1000 – 1800 Türk Lirası bandından satılmaktadır.

4. Rampage Oyuncu Koltuğu;

Rampage markasının en sevilen modellerinden biri olan bu oyuncu koltuğunun ismi KL-R61 olarak belirlenmiştir. Fiyatı 2500 – 3000 Türk Lirası bandından satılmaktadır.

5. XMAX Oyuncu Koltuğu;

XMAX markasının en çok tercih edilen oyuncu koltuklarından biri olan Akela isimli bu oyuncu koltuğu fiyatı 2000 – 2400 Türk Lirası bandından satılmaktadır.