En Çok Tercih Edilen Mobil Oyun Önerileri

Dünya üzerinde 3 milyardan fazla insan akıllı telefon kullanıyor. Teknolojinin gelişmesi ve erişilebilirliğin artması ile birlikte akıllı telefonları geçmiş yıllara göre daha sık kullanıyoruz.

Toplantıları ve günlük işleri hatırlatan aramaları yönlendiren hemen her yerde mail kutusunu kontrol etmeyi sağlayan akıllı telefonlar nerede ise bir sanal asistan olarak çalışıyor. Tüm bu özelliklerin yanı sıra akıllı telefonlar eğlence için de kullanılıyor.

Mobil cihazlarda oyun oynayan oyuncular bu oyunları yalnızca eğlenmek ve stresi azaltmak için değil, ayrıca oyunların topluluklarındaki diğer insanlarla etkileşim kurmak için de tercih ediyorlar. 

En Çok İndirilen Mobil Oyunlar 

En çok indirilen mobil oyunlar arasında yer alan roblox birbirinden çeşitli birçok bağımsız oyunlarda eğlenebileceğiniz bir platform olarak adlandırılabilir. Strateji rol yapma platform inşa etme hayatta kalma oyunları gibi pek çok oyun türünü bünyesinde bulunduran roblox ücretsiz bir şekilde indirilen bir mobil oyun.

Pokemon

Mobil oyunlar arasında en çok tercih edilenlerden birisi de Pokemon oyunu ücretsiz olan oyun, oyuncularına oyun içi satın alımlar da sunuyor. Ancak bu satın alımlar tamamen kozmetik üzerine yapılabiliyor.

Subway Surfs

En çok tercih edilen mobil oyunlar arasında Subway Surfs oyunu da yer alıyor. Tıpkı tampon oyunu gibi bir oyun olan Subway Surfs klasik koşu oyunlarından biraz daha eğlenceli ve dinamik bir oyundur.