En İyi 5 Disney Channel Filmleri

Disney Channel filmleri en parlak günleri geride kalmış olsa da, bu, klasiklerin tadını tekrar tekrar çıkaramayacağımız anlamına gelmez. Lise Müzikali’nden Cadet Kelly’ye, büyüdüğünüz en iyi dostlarınızla izlediğiniz DCOM’lardan bazıları şimdi daha da iyi.

Ayrıca, bazen seni iyi bir ruh haline sokmak için iyi bir filme ihtiyacın olabilir. Bu noktada vobhu.com‘un hazırlamış olduğu En İyi 5 Disney Channel Filmleri seni bekliyor.

Ayrıca beğenebileceğini umduğumuz Succession nasıl bir dizi ve Gözlerinin Ardında dizisi neyi anlatıyor adlı makalelerimize göz gezdirebilirsiniz.

Disney Channel Filmleri

Kim Possible : Film Başlıyor (2019)

Kim Possible Fragmanı

Disney Channel Filmleri listemizin ilk alanında Kim Possible yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Zach Lipovsky ve Adam B. Stein ile Josh A. Cagan’ın senaryosu ile bu muhteşem 2019 Disney aksiyon-macera-komedi filmi “Kim Possible” geliyor! Filmde, kahramanlarımız Kim ve Ron lisede birinci sınıf öğrencisidir. Tüm kahramanlar gibi, kahraman olmak için kötü adamlar gerekir ve kötü adamlardan biri hapisten yeni çıktı. Genç kahraman Kim Possible ve en iyi arkadaşı Ron Stoppable, dünyayı kötü adamlardan kurtarırken birinci sınıfa başlamak zorundalar. Kim ve Ron her zaman rakiplerinden bir adım önde olsa da, lise sosyal sahnesinde gezinen kahramanlarımız için dünyayı kurtarmak daha zorlu bir görev haline geliyor. Kim’in dava için kurduğu Olası Ekip üyeleri Ron, teknoloji dehası Wade, yeni arkadaşları Athena ve Rufus’un savaşa katılmasına güveniyor.

Zombiler (2018)

Zombiler Fragmanı

Zombies, 16 Şubat 2018’de Disney Channel’da yayınlanan bir Amerikan Disney Channel müzik ve dans orijinal filmidir. Film, Zombies’e dayanmaktadır ve David Light ve Joseph Raso ile tanışıp aşık olan zombi futbolcu Zed ve insan amigo Addison’ın yıldızlarıdır. Ponpon kızlar ve yıldızlar Milo Manheim ve Meg Donnelly ve onlara liderlik etmeli. ilgili grupların bir arada yaşamasıdır. Devam filmi Zombies 2, 14 Şubat 2020’de Disney Channel’da gösterime girdi. Zombietown öğrencileri Seabrook Lisesi’ne gitmeye başladığında, herkesin düşündüğünden daha fazla ortak noktaları olduğunu kısa sürede keşfederler.

Tangled: Her Zamankinden Önce (2017)

Tangled: Her Zamankinden Önce Fragmanı

Tangled ve Tangled Ever After arasında ne olduğunu merak ediyorum. Şimdi yapabilirsin! Resmen Veliaht Prenses olmadan önce birlikte yeni maceralara atılan Repunzel ve Eugene’i takip edin. Rapunzel taç giyme törenine hazırlanırken gerçekten özgür olmadığını hissediyor. Prenses özgürlüğünü geri kazanmaya çalışırken, biri araya girince işler “karmaşık” hale gelir.

Görünmez Kardeş (2015)

Görünmez Kardeş Fragmanı

Lise öğrencisi Cleo’nun hayatı, bilim projesi üzerinde çalışırken beklenmedik olaylar meydana geldiğinde daha da kötüye gider. Bir proje üzerinde çalışırken, Cleo yanlışlıkla onu görünmez yapan ve yanlışlıkla kız kardeşini görünmez yapan bir çift yaratır.

Limonata Ağzı (2011)

Limonata Ağzı Fragmanı

Disney Channel Filmleri listemizin sonuncusu olan Limonata Ağzı yer alıyor. Kendine güven, hayallerinin peşinden gitme, ailenin önemi ve kendine karşı dürüst olma temalarıyla ‘Limonata Ağzı’, müzikle kendilerini bulan ve kendi kuşağının sesi haline gelen 5 öğrencinin hikayesini anlatıyor. Limonata Ağzı, Mark Peter Hughes’un aynı adlı kitabından uyarlanan 2011 müzikal drama filmi. Film Patricia Riggen tarafından yönetildi ve April Blair tarafından uyarlandı. Bridgit Mendler, Adam Hicks, Hayley Kiyoko, Naomi Scott ve Blake Michael ile.

Disney Channel Türkiye Web Sitesi