GMT Coin Nedir? GMT Coin Yorum ve GMT Coin Geleceği – 2022

GMT Coin Nedir? GMT Coin, kullanıcılarına günlük BTC geliri sağlayan gerçek kripto varlıkları tarafından desteklenen bir kripto tokenidir. Kullanıcıların sadece uygulamasına giriş yaparak madenciliğe başlayabilecekleri bu token, madencilik gelirini artırmak ve süreci hızlandırmak için veriliyor. Son dönemdeki kazançları nedeniyle popülerliği yükselmeye başlayan GMT coin nedir? GMT coin yorumu ve GMT coin geleceği hakkında işte detaylı bilgiler.

GMT Coin Nedir?

09.03.2022’de piyasaya giren Green Metaverse Token yani GMT, Game-Fi, diğer dijital varlıklara, özellikle STEPN için NFT’ye erişmek ve bunları yönetmek için kullanılan ve kullanıcıların fiziksel aktiviteyi yakalamasına ve keyfini çıkarmasına izin veren bir tokendir. Yatırım amaçlı kullanılabilecek bir dijital varlıktır.

Sistem diğer kripto para birimlerinden farklı çalışıyor. Öncelikle bir çoğunuzun bildiği STEPN adlı bir mobil uygulama üzerinden çalışmak gerekiyor. Koşarak, yürüyerek ve hareket ederek para kazandıran türünün tek uygulaması olan STEPN’i cep telefonunuza indiriyorsunuz. Ardından, buraya kaydolduğunuzda, Metaverse dünyasında bitcoin ve benzeri kripto para birimleri ile mevcut olan bazı ürünleri satın alabileceksiniz. Kripto para birimleri gibi GMT varlıklarınız bu şekilde etkinleştiriliyor.

Solana blok zinciri tarafından desteklenen GMT coini, yerel bir STEPN tokenidir. GMT coini, bahis ödülleri ve STEPN uygulamasında token yakma yeteneği sunar. Bu, Jerry Huang ve Yawn Rong tarafından kurulan Social-Fi ve Game-Fi öğelerine sahip bir Web 3.0 yaşam tarzı uygulamasıdır.

GMT Coin Yorumu

Madencilik gelirlerinin düştüğü bu kötü zamanlarda BTC madenciliğine yeni bir soluk getiren GMT Coin, işlem maliyetlerinin azalmasından ve madencilik yapan kullanıcılara sağladığı kolaylıktan bahsediyor. Bu tokeni kullanarak, sahiplerinin harcama yapmadan, zaman ve harcama yapmadan günlük BTC ödülü alması dünya çapında ilgi gördü.

Hem tokenin hem de platformun token yakma mekanizması aracılığıyla değer kazanması sonucunda platform sürekli gelişiyor. Bu projenin gelecekteki hedefleri şöyle söyleyebiliriz;

  • Dünya madenciliğinin yüzde 20’sini kullanıcılarına vermek.
  • Cihazın ortalama enerji verimliliğini 45 W/TH’ye çıkartmak.
  • Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’de listelemek.
  • Dolaşımdaki token sayısını 7 milyar tokene yükseltmek.

Kirpto para uzmanları ve analistleri, bu hedeflerin takip edilmesi sonucunda GMT kirpto para biriminin uzun vadede çok değerli hale gelebileceğini tahmin ediyor. Ayrıca projenin Simplex ile ortaklığı sonucunda, kullanıcılarına kredi kartı kullanarak token satın alma kolaylığı, dünya çapında yatırımcı sayısını artırdı.

GMT Coin Geleceği

GMT coin geleceği, Binance’den bahsettikten sonra fiyatının önemli ölçüde arttığını ve dünya çapında kullanıcı sayısının arttığını belirtti. Bu uygulama, dünyadaki herkes için ve sporseverlerin blockchain teknolojisinden faydalanması için tasarlanmıştır.

Şu anda bilinen kullanıcı sayısı 150 binin üzerindedir ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. Adidas, Nike gibi markalarla yaptığı ve yapacağı anlaşmalar da oyunun kullanıcı sayısını artırdı. Adidas’ın yönetici isimlerinden biri olan Scott Dunlap, STEPN’in proje danışmanlarından biridir.

Binance’in yapacağı işbirliğinin bir sonucu olarak, STEPN uygulaması artık Solana ağıyla birlikte BSC ağına hizmet vermeye başladı. Bu sayede uygulamada BNB, SOL ile kombinasyon halinde kullanılabilir. Bu gelişme sonucunda daha fazla kişinin bu uygulamayı kullanması bekleniyor.

GMT Coin Whitepaper

GMT coin projesi temel olarak STEPN’e dayanmaktadır. STEPN, oyunlaştırma, iletişim ve eğlence unsurlarına sahip bir Web 3.0 yaşam tarzı uygulaması olma hedefiyle oluşturuldu. NFT Sneakers tarafından desteklenmektedir ve GMT kazanmak için koşan, yürüyen ve hareket eden tüm kullanıcılara yöneliktir. Eğlence, fiziksel aktivite ve gelir sağlamayı amaçlar.
GMT Coin Whitepaper’e ulaşmak için bu adresten faydalanabilirsiniz : https://whitepaper.stepn.com/

GMT Coin Hangi Borsalarda Var?

60’ın üzerine kirpto para borsasında listelenmiş olan GMT Coin, Binance, Mandala Exchange, BitMart gibi önde gelen dünyanın en iyi borsalarında listelenmiştir. Mobil veya web uygulamaları aracılığıyla piyasalarda işlem çiftleri alıp satmak mümkündür.

Ayrıca bundan önceki incelmiş olduğumuz GXS Coin Nedir? GXS Coin Yorumu ve GXS Coin Geleceği adlı yazımıza göz atabilirsiniz.