Gözlerinin Ardında Dizisi Neyi Anlatıyor?

Gözlerinin Ardında (Behind Her Eyes) dizisi izleyicilerden tam not almayı başardı. Bu Netflix dizisi Sarah Pinborough’nun Behind Her Eyes adlı kitabına dayanmaktadır. İkinci sezonu bir çok kişi tarafından beklenen, Gözlerinin Ardında dizisi neyi anlatıyor? oyuncuları kimdir? sorularına cevap bulalım.

Kısa sürede en çok izlenenler arasına giren Gözlerinin Ardında dizinin 2. sezonu merakla bekleniyor. Yeni Netflix dizisi Behind Her Eyes yani Türkçe anlamıyla Gözlerinin Ardında, bir anda en tuhaf dizilerden biri haline geldi. Netflix’in çok konuşulan dizisi Gözlerinin Ardında kitaplardan uyarlanan diziler kategorisinde izleyiciylerle buluştu.

Bundan önce incelemiş olduğumuz dizi, Succession nasıl bir dizi adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

Gözlerinin Ardında Dizisi Neyi Anlatıyor?

Gözlerinin Ardında dizisi neyi anlatıyor? Gözlerinin Ardında dizisinin konusu nedir? Sarah Pinborough’nun ünlü romanından uyarlanan psikolojik gerilim filmi, bekar bir anne, işvereninin gizemli karısıyla arkadaş olduktan sonra psikiyatrist işvereniyle olan ilişkisinde kendini çarpık akıl oyunlarının içinde bulur. Dizi, bir oğlu olan bekar bir anne ve bir psikiyatristin ofisinde yarı zamanlı çalışan Louise hakkındadır. İşvereniyle yeni bir ilişkiye başlayan Louise, işvereninin karısıyla da beklenmedik bir arkadaşlık kurar.

Louise, dünyayı paramparça eden ve sevgili karısı Adele ile beklenmedik bir arkadaşlık kuran yeni patronu David ile yeni bir ilişkinin kapısını aralarken, Louise giderek daha garip hale gelir. Louise kendini hiçbir şeyin ve hiç kimsenin birbirine benzemediği tehlikeli bir sırlar ağında kapana kısılmış bulduğunda, alışılmışın dışında bir aşk üçgeni çok geçmeden karanlık bir psikolojik gerilime ve çarpık bir keşif hikayesine dönüşür.

Gozlerinin Ardinda Dizisi Neyi Anlatiyor 2
Gözlerinin Ardında Dizisi Neyi Anlatıyor

Gözlerinin Ardında Dizisi Oyuncuları

Gözlerinin Ardında dizisi başlıca oyuncularını şu şekilde söyleyebiliriz;

 • Tom Bateman (David)
 • Georgie Glen (Sue)
 • Simona Brown (Louise)
 • Eve Hewson (Adele)
 • Nichola Burley (Sophie)
 • Roshan Seth (Dr.Sharma)
 • Robert Aramayo (Rob)
 • Tyler Howitt (Adam)

Gözlerinin Ardında Dizisi Kaç Bölüm?

Netflix’in en çok izlenen dizilerinden birisi olan Gözlerinin Ardında, 1 sezon ve 6 bölümden oluşuyor. Bölümlerin her biri ortalama 50 dakika uzunluğunda.

Gözlerinin Ardında Dizisi 2. Sezon Ne Zaman?

17 Şubat 2022’de izleyicisiyle buluşan Gözlerinin Ardında dizisinin 2. sezon çıkış tarihi için heyecan dolu bekleyişler başladı. Ancak ikinci sezon gelip gelmeyeceğine konusunda net bir açıklama yapılmadı.

Gözlerinin Ardında Dizisi Nereden İzleyebilirim?

Gözlerinin Ardında dizisini şu anlık sadece Netflix’den izlenebilmektedir.

Gözlerinin Ardında Dizisinde +18 Sahneler Var Mı?

Gözlerinin Ardında dizisinde birden çok +18 sahne bulunuyor.

“Gözlerinin Ardında Dizisi Neyi Anlatıyor?” üzerine bir yorum

 1. Gözlerinin ardında dizisi neyi anlatıyor:
  Diziyi izledim ve ben çok beğendim. Louise’nin dram dolu hikayesini anlatıyor. Ayrıca dizide baya gizem dolu sahne var. İzlemenizi öneririm açıkca ve net

Yorumlar kapalı.