Yok Böyle Görüntüler: GTA 6 Sızdırıldı! İşte Oynanış Videoları!

Bir zamanlar Uber şirketini hacklayen bir siber yazılımcı, bu sefer de oyun severlerin dikkatini üstüne çekti! GTA 6 sızdırıldı. Oynanış videolarını ve ekran görüntülerini bir şekilde ele geçiren yazılımcımız, bunların hepsini internet ortamında herkese açık olarak yayınladı!

Paylaşılan GTA 6 oynanış video ve görsellerinin ilk izlenimlerimize göre sahte olma olasılığı çok düşük. GTA 6 sızdırıldı başlığı ile YouTube’da bir çok video paylaşılmaya başlandı. Birazdan o videolarda bir kaçını buraya ekleyeceğiz.

Rockstar, 2013 yılında piyasaya sürdüğü GTA 5 desteğini bıraktıktan sonra şimdi de GTA 6 ile el ele tutuşmaya başladı. Oyun hakkında çıkan sızıntılar dışında henüz bir bilgi yok. Gelin şimdi GTA 6 sızdırılan içeriklere bakalım.

GTA 6 Oynanış Videoları

Şimdi karşınıza getireceğimiz videolar içinde GTA 6 olduğunu iddia edilen oyunun oynanış videosu yer alacak. Videoyu YouTube’dan araştırarak bulduk. İzlenimlerinizi yorumlardan paylaşabilirsiniz.

GTA 6 Oynanış Videosu 1

İlk videomuz 22 dakikalık bir videodur.

GTA 6 Oynanış Videosu Part 1

GTA 6 Oynanış Videosu 2

Bu video ise 30 dakika uzunluğunda. Videoya ulaşmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=pSQycxl-vnw

GTA 6 Oyun İçi Görseller

YouTube ve Twitter gibi tüm sosyal medyada yayılmaya başlayan görüntüler, yeni bir film, NPC’ler, oyuncu dışı etkileşim, restoran soygunu ve polisle çatışma vakalarını duyurdu. Oyunun iki ana karakterinden birinin kadın olacağını da gördük. İşte o görseller;

GTA 6 Sızdırıldı Oyun İçi Görseller 1
GTA 6 Oyun İçi Görseller 1
GTA 6 Oyun İçi Görseller 2
GTA 6 Oyun İçi Görseller 2
GTA 6 Oyun İçi Görseller 3
GTA 6 Oyun İçi Görseller 3

Bu Gerçek GTA 6 Mı?

Evet doğal olarak bu soru herkesin aklına gelmiştir. Görsellere bakacak olursak montaj olması pek de zor değil ancak video olayı işin içine girince bir değişiklik olabilir. Eğer bu sızıntıların gerçek olduğunu düşünürsek oyun henüz bitmemiş ve bir çok eksiği var gibi görünüyor. Rockstar yakında bir açıklama yapacağını düşünüyoruz.

Yorumlarda buluşalım…