İrem Derici Konseri Kavgayla Bitti!

İstanbul Sultangazi’de düzenlenen İrem Derici konserinde iki grup arasında kavga çıktı. Çıkan kavga sonucunda polisler biber gazı kullanarak dağıtmaya çalıştı. Konser yarıda kesildi.

Müzik sanatçısı İrem Derici, İstanbul’un Sultangazi ilçesinde düzenlemiş olduğu konserde henüz bilinmeyen bir neden ile iki grup arasında gerilimli tartışma yaşandı. Yaşanan tartışma kısa bir sürede yerini kavgaya dönüştürdü. Kavga sırasında bazı kişiler demir barikatlar ile birbirine vurmaya başladı.

Polis ekiplerinin müdahalesinde, gruplara biber gazı sıkarak sakinleştirmeye çalışıldı. Olay sırasında bir kişi hafif şekilde yaralandı ve kavga sırasında bayılanların olduğu belirtildi. Sahnede olan İrem Derici, kavgayı görür görmez “yapmayın çocuklar” diye iki gruba seslendi. Kavganın uzaması üzerine Derici sahneden indi ve konseri yarıda bitirdi.

Olay sonrası İrem Derici’den açıklama geldi. “Çok çok üzgünüm. Bu kadar güzel bir enerjiyle başlayan ve inanılmaz geçen bir konser, iki grubun birbirine girmesiyle kötü bir hal aldı. En az Sultangazi halkı da benim kadar üzgün ve olanlardan habersiz. Tek dileğim herkesin sağ salim evine ulaşmış olmasıdır. En yakın zamanda canım ciğerim Sultangazi’m ile tekrar bir araya gelmek için gün sayıyorum. Lütfen kendinize dikkat edin” sözlerini söyledi.