Papara’dan Binance Para Gönderme 2022

Papara’dan Binance para gönderme işlemi Resmi Gazete’de yayınlanan habere göre 30 Nisans 2021’de kalkacağı belirtilmişti. Kripto para birimlerine yatırım yapmak için dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’e para yatırmak her geçen gün daha kolay hale geliyor. Online ödeme yöntemi, Papara’dan Binance’e para transferi için sunulan seçeneklerden biriydi.

Son zamanlarda yatırım yapılabilecek en iyi alanlardan biri olarak ortaya çıkan kripto para birimleri, her kesimden insanın ilgisini çekmeye devam ediyor. 2009 yılında Satoshi Nakamoto tarafından yaratılan Bitcoin ve Bitcoin’den sonra çıkarılan yeni kripto para birimleri ve bu paraların işlendiği borsalar yatırım yapmayı kolaylaştırıyor.

30 Nisan 2021’de Papara’dan Binance para gönderme işlemi durduruldu. Peki Papara’dan Binance para gönderme nasıl yapılır? evet bir çok kişi bu soruyu soruyor. Gelin çözüme birlikte göz atalım.

Papara’dan Binance Para Gönderme

Papara’dan Binance para gönderme nasıl yapılır? Geçen yıl 30 Nisanda biten bu işlem için bir çok yöntem daha var aslında.

Online Ödeme İle Binance Para Gönderme

Papara ile Binance’e para transferi hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılabilir. Bununla birlikte, komisyonda %1’lik bir azalma bazen büyük değere yol açabilir. Papara’dan Binance para gönderme işlemi için Papara kartınızın online ödemelere açık olması gerekmektedir. Daha sonra aşağıdaki adımları uygulayın.

1. Binance TR hesabı oluşturun (mobil masaüstü fark etmez)

Binance, Papara’nın Nisan ayında Türkiye’de kripto para ticaretinden kapatılmasının ardından Türkiye’deki yatırımcılara özel bir hizmet sunmak için Binance TR uygulamasını başlattı. BinanceTR, yatırımcıların Türk lirası depolamak için kullandıkları bir uygulamadır. BinanceTR uygulamasını kullanarak Binance para yatırma işlemi yapmak kolaydır.

2. Cüzdan kısmından TRY’i seçin

Cüzdan sekmesinin konumu Site, Android ve IOS’ta farklı olabilir ama biraz arkanızı dönerseniz rahatlıkla görebilirsiniz.

3. Yatırma butonuna basın

TRY seçiminden sonra karşınıza gelecek ekranda Yatırma ve Çekme butonları olacaktır. Yatırma butonuna basınız.

4. Banka seçimi yapınız

Yatırma butonundan sonraki ekranda banka seçimi yapmamızı isteyecektir. Buradan online yöntemi seçiniz ve devam edin.

5. Bilgileri doldurun ve ödemeyi yapın

Bu alanda miktarı girin daha sonra kart bilgilerinizi girin ve onaylayın.

6. Binance Global’e parayı aktarma

İllaki Binance Global’e parayı aktarmak istiyorsanız eğer, Binance Global hesabınıza giriş yapın ve cüzdan sekmesi altında bir kripto para seçin daha sonra yatırma deyin ve size verilen kripto para adresini kopyalayın. Daha sonra Binance TR hesabınıza girin ve cüzdan kısmından çekmeye basın. Daha sonra bir kripto para birimi belirleyin ve çekme butonuna basın. İlk başta almış olduğunuz kripto para adresini çıkan alana yapıştırın ve onaylayın. İşlem tamamlandığında Binance TR adresinizden belirlediğiniz miktar Binance Global hesabınıza komisyonlu şekilde aktarılmış olacaktır.

İlginizi Çekebilir : Forex Yatırım Nedir? Nasıl Çalışır? Eksileri ve Artıları Nelerdir?