Succession Nasıl Bir Dizi?

Succession nasıl bir dizi? HBO prömiyeri 3 Haziran 2018 yılında yapılan Succession dizisi, yapım ekibinde Adam McKay gibi isimler, rollerde Brian Cox ve Jesse Armstrong gibi isimler ve müzikleri ile izleyiciyle buluştuğu ilk günden beri inanılmaz bir yapım oldu. Nicholas Britell tarafından müzikleri derlenmiştir. En çok kazanan dizi, ilk iki yılında toplam En İyi Drama dalında toplamda 23 Primetime Emmy ödülüne aday gösterildi ve 9 Enemy ödülünü kazandı.

beIN Connect’de yayına giren Succession dizisi, dizi boyunca izleyicileri cezbetmesiyle dikkat çeken yapımlardan biri olmaya devam ediyor.

Succession Nasıl Bir Dizi? Konusu Nedir?

Şu anda 3. sezonu bitmiş olan dizi, Waystar Royco adında çok büyük bir şirkete sahip olan Roy ailesine odaklanıyor. İşletmenin sahibi ve ailenin babası Logan Roy sağlık sorunlarıyla boğuşurken, kardeşler arasında liderlik koltuğu için bitmeyen bir savaş başladı. Logan Roy sağlığına kavuştuktan sonra bile bu kavga devam ediyor.

Seri bir bütün olarak; Bu ailenin zengin varlıklarını yönetirken, hem iş hayatında hem de aile içinde yaşadıklarını izleyiciye çok iyi şekilde aktarıyor. Roy Ailesi’nin ve şirket patronu Logan Roy’un sağlık sorunlarıyla birlikte aile içindeki ve şirket içindeki güç dengesi sarsılmaya başladı.

Succession Basrol Oyunculari
Succession Dizi Başrol Oyuncuları

Succession Dizi Başrol Oyuncuları

Medya ve finans sektörlerinin beyazperdeye yansıdığı Succession dizisinde Brian Cox, Jeremy Strong, Sarah Snook, Kieran Culkin, Alan Ruck, Hiam Abbass, Nicholas Braun ve Peter Friedman gibi ünlü ve başarılı oyuncular yer alıyor.

Succession Dizi Bölüm ve Sezon Sayısı

2018 yılında yayına başlayan ve günümüze kadar devam eden dizinin 3 sezondan ve toplamda 29 bölümden oluşmaktadır.

Succession Dizi Türkiye’de Var Mı?

Dram ve komedi sahneleri arasında hızlı bir geçiş yapan ve seyircinin dikkatini çeken dizi, Black Mirror, Veep ve In the Loop filminin yazarlarından Jesse Armstrong tarafından yaratıldı. ABD’de HBO’da yayınlanan dizi ayrıca Türkiye’de de beIN Connect Drama’da haftalık olarak yayınlanıyor.

Succession Dizi Nerede?

HBO Max‘te yayınlanan The Succession, Türkiye’de ise beIN Connect‘de yayınlanıyor.

Succession 4. Sezon Ne Zaman?

Succession 4. sezon çıkacak mı sorusuna cevabımız evet. 4. sezonun çekimlerinin 2023 yılının Şubat ayında sona ereceği açıklandı. Dolayısıyla bu açıklama önümüzdeki yılda Succession dizisi tekrardan yayına hayatında çıkacak.

Sonuç olarak Succession nasıl bir dizi;
HBO’nun hayatımıza kattığı büyük dramlardan biri olan The Succession’ın, büyük bir incelikle tasarlanmış ve göndermelerle güçlendirilmiş sohbetleri ile en az Game of Thrones kadar acımasız bir dizi olduğunu söylersek yanılmış olmayız. Yani bu dizi sizi bir sahnede deli gibi güldürürken diğerinde ağlatıp diğer sahnede sinirlerinizi bozabilir. Kendine has hikaye anlatımı tarzıyla gönlümüzde taht kurmayı başaran HBO dizisi The Succession’ı tavsiye edebiliriz. Bir dizi için çok vaktiniz varsa ve tek seferde bitirmek isteyenler için Succession Dizisi tam size göre!

“Succession Nasıl Bir Dizi?” üzerine bir yorum

Yorumlar kapalı.