Survivor All Star: 17 Mayıs Survivor Elenen İsim Açıklandı!

Survivor’a hangi isim veda etti? Dün akşam yani 17 Mayıs’ta yayınlanan yeni bölümde, SMS sonuçlarını paylaşan Acun Ilıcalı Survivor elenen isimi açıkladı. Survivor’da geçen ve bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarında 6 eleme adayı gönüllüler takımından çıkmıştı. 17 Mayıs Survivor elenen isim işte haberimizin devamında..

Survivor’ın dün akşam yayınlanan bölümünde elenen isim belli oldu. 6 eleme adayından bir kişi adaya veda etti. Adaya kimin veda ettiği dün akşamki bölümü izleyemeyen bir çok takipçi tarafından merak konusu oldu. Gönüllüler takımından çıkan 6 eleme adayı vardı. Bu eleme adayları, Evrim, Nisa, Berkan, Seda, Hikmet ve Ogeday olmuştu.

Survivor Elenen İsim

17 Mayıs Survivor Elenen İsim
Survivor Elenen İsim

17 Mayıs yani dün akşam yayınlanan bölümde, elenen isim belli olmuştu. Survivor All Star 2022’ye Gönüllüler takımından Evrim, Nisa, Berkan, Seda, Hikmet ve Ogeday’ın aday olduğu potadan çıkamayan isim SEDA OCAK oldu. Seda’nın elenmesi herkesi çok şaşırttı. İkizi Sema gözyaşlarını tutamadı.

Evrim Keklik 13. Potasına Çıkmıştı

Dün akşam yayınlanan bölümde elenen isim açıkladı. Evrim Keklik’in 13. potasına girmesi ve o potadan da elenmeden çıkması ve Seda’nın ilk potasına girip direkt elenmesi gerçekten şaşırttı. Bazı Survivor takipçilerinin sms oylamasında hile yapıldığına dair söylemleri bulunuyor.