The Gray Man 2 Gelecek Mi?

The Gray Man 2 gelecek mi? İzleyenlerin, çok sevdiği bir film olduğunu düşünüyoruz. Netflix’in en çok bütçe ayrıdığı bu filmin devamı geleceği merak konusu. Bununla ilgili Netflix tarafından açıklama yapıldı. The Gray Man 2 gelecek mi? konusu nedir? oyuncuları kimler gibi soruları sorduğunuzu duyar gibiyiz. Gelin bu sorulara cevap bulalım.

Netflix geçtiğimiz günlerde Chris Evans ve Ryan Gosling gibi ünlü oyuncuların yer aldığı aksiyon ve suç konulu filmi The Gray Man‘i 22 Temmuz’da yayına vermişti. Marvel projelerinin bir çoğunu ve Avengers serisinin yönetmenleri Russo kardeşlerin yönetmelik yaptığı bol aksiyonlu bir film yaratmışlar. Bu filmi Netflix‘den izleyebilirsiniz. Peki The Gray Man 2 Gelecek Mi?

The Gray Man Konusu

Mark Greaney’nin 2009’da yayınlanan ilk romanından uyarlanan The Gray Man, eski CIA ajanı Court Gentry’yi konu alıyor. Yaşayan bir efsane olmaya hazırlanan Gentry, üstlerinin kararlarından dolayı kaçak olur.

Gentry’nin kendisine karşı bu komployu öğrenmesi uzun sürmeyecek. Gentry her şeye rağmen müvekkilini kurtarmaya çalışırken, ailesinin de güvende olduğundan emin olmalıdır.

The Gray Man 2 Gelecek Mi 1
The Gray Man Filmi

The Gray Man Oyuncuları

Russo Kardeşler tarafından yönetilen ve Mark Greaney ve Joe Russo tarafından yazılan filmde Ryan Gosling Gentry’yi, Chris Evans ise Loyd Hansen’ı oynayacak.

Filmin kadrosunda Ana de Armas, Julia Butters, Rege-Jean Page, Dhanush, Jessica Henwick, Wagner Moura, Michael Gandolfini gibi isimler de yer alıyor. Şimdi The Gray Man 2 gelecek mi? olacak mı? sorularına bakalım.

The Gray Man 2 Gelecek Mi?

The Gray Man 2 gelecek mi sorusuna mükkemel bir cevabımız var! The Gray Man 2 yolda! Netflix, suç ve aksiyon filminin bir devamı ve bir yan ürünü olduğunu resmen onayladı! Yakın zamanda yayınlanan film, kaçınılmaz bir devam filmini davet eden bir notla bittiği için şaşırmadık ve Netflix açıkça franchise oluşturmaya hevesli.

Başrollerini Dwayne Johnson, Gal Gadot ve Ryan Reynolds’ın oynadığı Red Notice gibi, The Gray Man patlamalar ve ihanetlerle dolu, yıldızlarla dolu, dünyayı dolaşan bir bol aksiyon içerikli film

Joe ve Anthony Russo‘nun yönettiği, başrollerini Ryan Gosling ve Chris Evans‘ın paylaştığı film, 22 Temmuz’da Netflix’te yayınlandı. Ayrıca The Gray Man 92 ülkede 1 numaralı film olarak çıkış yaptı!

Russo kardeşler bir basın açıklamasında, “The Gray Man, izleyici tepkisi muhteşemdi” dedi. “Dünyanın dört bir yanındaki hayranların bu film için gösterdikleri coşku için çok minnettarız.” sözlerini dile getirdi.

The Gray Man 2 Gelecek Mi 2
The Gray Man 2 Gelecek Mi?

Russo kardeşler ve Gosling, ilk filmin ortak yazarı Stephen McFeely tarafından yazılan The Gray Man 2 için geri dönüyor. Spinoff, Deadpool yazarları Paul Wernick ve Rhett Reese tarafından yazılacak.

“The Gray Man filmindeki pek çok harika karakterle, her zaman genişleyen bir evrenin parçası olmasını amaçladık ve Netflix’in Ryan Gosling ile birlikte bir devam filminin yanı sıra ikinci bir senaryoyu duyurmasından heyecan duyuyoruz. Yakında konuşacağız” dedi Russo Kardeşler.

Netflix, Twitter’da “The Gray Man Evreni genişliyor! Yıldız Ryan Gosling, yönetmenler Joe & Anthony Russo ve yardımcı yazar Stephen McFeely ile birlikte geliştirilmekte olan The Gray Man’in devamı niteliğinde bir film” dedi.

Netflix’in The Gray Man hakkında Twitter’dan yaptığı açıklama

The Gray Man 2 Çıkış Tarihi

Netflix, The Gray Man 2’yi resmi olarak duyurmuş olsa da, henüz devam filmi için bir çıkış tarihi belirlemedi.

Netflix’in franchise iştahı bir sır değil. The Gray Man piyasaya çıkmadan önce bile, yüksek fiyatı nedeniyle temel malzeme olarak kabul edildi. Raporlar, Netflix’in filme 200 milyon dolardan fazla harcadığını söylüyor. Böyle bir bütçe, Netflix’in kendi James Bond, The Avengers veya Mission: Impossible versiyonuna yatırım yapmak istediğini gösteriyor.

The Gray Man duyurusu 17 Temmuz 2020 ve çıkış tarihi 22 Temmuz 2022. Arasında yaklaşık iki yıl var ancak Covid-19 pandemisi nedeniyle gecikme olmuş olabilir. Çekimler yaklaşık beş ay sürdü ve ardından yeni filmin yayınlanmasına kadar yaklaşık bir yıl sürdü.

Eğer ki The Gray Man 2 aynı zaman çizelgesini takip ederse, 2024 yazında gelebileceği düşünülüyor.

Beğenebileceğini umduğumuz Succession nasıl bir dizi adlı makalemize göz atabilirsiniz.