Thor Love And Thunder Bilet Fiyatları

Macera, fantastik ve aksiyon türünde olan Thor Love and Thunder filminin yönetmenliğini Taika Waititi yapıyor. Chris Hemsworth, Tessa Thompson, Natalie Portman, Christian Bale, Chris Pratt gibi isimlerin yer aldığı filmin vizyona giriş tarihi 8 Temmuz 2022.

2022 yılı ABD yapımı olan filmin son vizyon tarihinden 4 yıl geçtikten sonra yeni macerayla izleyicisiyle buluşacak olması da heyecan veriyor.. 

Thor Love And Thunder Konusu Nedir?

Çizgi filmden esinlenerek beyaz perdeye aktarılmış olan Thor, maceralı yaşamını geride bırakıp emeklilik hayatına alışmaya ve iç huzurunu bulabilmek için uzun yolculuğa çıkmak istiyor, ancak beklediği gibi olmuyor ve Gorr the God Butcher adındaki katilin ortaya çıkmasıyla birlikte tüm plan suya düşüyor. Katil Gorr the God Butcher’in amacı tanrıların yok edilmesini sağlamak. Thor ise büyük bir mücadeleye girmek için diğer ekip arkadaşları Kral Valkyrie, Korg ve eski kız arkadaşına çağrıda bulunur. Hedefte Gorr the God Butcher’i hedefine ulaşmadan durdurmak vardır.

Thor Love And Thunder Bilet Fiyatları

Marvel filmlerinin tutkunlarının merakla beklediği Thor, 8 Temmuz’da yayına girmeden önce izleyiciler sinema biletlerinin fiyatlarını merak ediyor. Şu an bilet fiyatları henüz belli olmadığı için net bir açıklama yapılması beklenmiyor, ancak vizyon tarihi yaklaştıkça Thor Love and Thunder Bilet Fiyatları da belli olacaktır.

Marvel filmlerinde son dönemlerde karakter değişimlerinin yaşanması bekleniyordu, ancak açıklanan kadroyla da izleyici değişimin olmamasından memnun.

“Thor Love And Thunder Bilet Fiyatları” üzerine 2 yorum

Yorumlar kapalı.