Ücretsiz En İyi Antivirüs Programları 2023 Güncel

Gün geçtikçe teknolojiler gelişiyor ve gelişmeye devam ediyor. Ücretsiz en iyi antivirüs programları da bu gelişmeye dahil oluyor. Bunun ile birlikte kötü niyetli insanlar tarafından yapılan siber saldırılar fazlasıyla artmış bulunmakta. Bunlara karşı bir güvenlik duvarımızın her zaman aktif olması çok önemli. İşte sizin için hazırladığımız ücretsiz antivirüs programları 2023 listemiz;

Her bilgisayarda artık antivirüs kullanmak, tarafımızca mecburi hale geliyor. Çünkü her an bilgisayarımıza virüs bulaşabilir ve içindeki önemli dosyaları ele geçirmekle kalmaz içindekileri silebilir. Ayrıyeten bilgisayarınıza fiziksel olarak da zarar vermesi olası. Bu makaleyi okuyorsan benze siber yazılımcı nedir adlı makalemiz hoşuna gidebilir.

Bu nedenle sizler için hazırlamış olduğumuz ücretsiz en iyi antivirüs programları listesiyle karşınızdayız. İşte en iyi antivirüs programları, ücretsiz antivirüs program önerileri, en iyi antivirüs programları 2023, antivirüs program tavsiyeleri.

Ücretsiz En İyi Antivirüs Programları 2023

  • Microsoft Windows Defender
  • Kaspersky Free Antivirus
  • Avast Free Antivirus
  • AVG Antivirus Free
  • Panda Free Antivirus

Microsoft Windows Defender

Ücretsiz Antivirüs Programları - Windows Defender
En İyi Ücretsiz Antivirüs – Windows Defender

Ücretsiz en iyi antivirüs programları 2023 listemizin ilk sırasında, neredeyse her Windows 10 İşletim Sistemi kurulu bilgisayarda varolan Microsoft Windows Defender yer alıyor. Hiçbir ücret talep etmeyen Windows Defender ayrıca çok basit bir arayüze sahip ve kullanışlı. Fazla bir ram kullanmaması kullanıcılar için en büyük artı diyebiliriz. Güvenlik duvarı sayesinde cihazınızda en ufak bir düzensizlik tespit ettği anda hemen bir uyarı veriyor ve dosyayı bilgisayarınızdan temizliyor. Ayrıca Windows Defender, OneDrive ile birlikte çalışabilmektedir. Microsoft Windows Defender yazılımı en iyi ücretsiz antivirüs olarak, bilgisayarınızda halen kurulu değil ise buradan bilgisayarınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Kaspersky Free Antivirus

Ücretsiz Antivirüs Programları - Kaspersky
En İyi Ücretsiz Antivirüs Programları – Kaspersky

Listemizin ikinci sırasında bulunan ve hem Bilgisayar hemde Android için uygulamaları olan Kaspersky Free Antivirus bulunuyor. Kullanıcılarını virüslere karşı, şifrelerinizi ve özel dosyalarınızın içeriğini korur ve depolar. Ayrıca VPN ile gönderilen/alınan verileri şifreler. Ancak Kaspersky ücretsiz sürümünün kısıtlı olduğunu söyleyelim. Tüm özellikler için satın almanız gerekebilir. Buradan Kaspersky Free Antivirus programını indirebilirsiniz.

Avast Free Antivirus

Ücretsiz Antivirüs Programları - Avast
Ücretsiz Antivirüs Programları 2023 – Avast

Adını çok sık duyduğumuz antivirüs programı olan Avast Free Antivirus, kullanım arayüzü ve yüklemesi oldukça basittir. Hem mobil hemde bilgisayar versiyonları bulunmaktadır. Ücretsiz olarak sunulan bir program olsada da ücretli olan versiyonuda mevcut. Ancak ücretsizde en güçlü şekilde korunduğunuzu söyleyebiliriz. Ücretsiz ve en etkili olan Avast Free Antivirus programını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

AVG Antivirus Free

Ücretsiz Antivirüs Programları - AVG
En İyi Ücretsiz Antivirüs Programı – AVG

Bir diğer güçlü bir yazılıma sahip olduğu bilinen antivirüs programı AVG Antivirus Free, kötü amaçlı yazılım koruması, verilerinizi çalabilecek eposta bağlantılarını engeller, web sayfalarının güvenliğini sağlar vb. Temel güvenlik önlemlerini en üst seviyede tutmaktadır. Ayrıca mobil versiyonuda bulunmaktadır. Buradan programı indirebilirsiniz.

Panda Free Antivirus

Ücretsiz Antivirüs Programları - Panda
Ücretsiz Antivirüs Programları 2023 – Panda

Ücretsiz en iyi antivirüs programları listemizin sonunda Panda Free Antivirus programı yer alıyor. Ücretsiz sürümde temel güvenlik önlemlerini sunmaktadır. Ayrıca günlük 150 MB’lık bir VPN hizmetini de ücretsiz olarak sunuyor. Düşük bir sisteme sahip bilgisayarınız var ise kesinlikle Panda Free Antivirus programını kullanabilirsiniz. Buraya tıklayarak programın sayfasına gidebilirsiniz.

“Ücretsiz En İyi Antivirüs Programları 2023 Güncel” üzerine 3 yorum

Yorumlar kapalı.